Birbirinden farklı binlerce Yugioh kartının Türkçe açıklaması arşivimizde mevcuttur.

Ana sayfa

Yugioh sitesinden
Atla: kullan, ara

Sitemize hoşgeldiniz.

Sitemizin amacı tüm Yugioh kartlarının Türkçe çevirilerini bulunduran bir veritabanı oluşturmaktır. Böylelikle Türkiye'deki İngilizce bilmeyen tüm yugioh oyuncuları ellerindeki kartların ne işe yaradığını rahatlıkla öğrenebileceklerdir.


Türkçe'ye çevirmekte olduğumuz kart sayısı hızla artmaktadır. Arşivimizde şu an binlerce kartın Türkçe açıklaması bulunmaktadır. Umarız kart çeviri arşivimiz size faydalı olur.


Türkçe açıklamasını öğrenmek istediğiniz bir kartın adını sağ üst köşedeki menüye hatasız bir şekilde yazıp Git yazısına tıklayınız. Eğer belirttiğiniz kart veritabanımızda bulunuyor ise kartın Türkçe açıklaması karşınıza çıkacaktır. Lütfen kartın adını yazarken "ı" harfini kullanmayınız. Aksi takdirde aradığınız kartı bulamazsınız.


UriazelordofzearingflamesDR4.jpg GX tanrıları

GX serisi ile beraber bu seriye özel tanrı kartları üretilmiştir. Her GX tanrısı, Mısır tanrı kartının değiştirilmiş hâlidir.

Resimde gördüğünüz kart Slifer kartının GX versiyonudur.

Bunun yanı sıra Obelisk kartının GX versiyonu olarak Raviel, Lord of Phantasms, Ra kartın GX versiyonu olarak da Hamon, Lord of Striking Thunder kartı üretilmiştir.

Ancak Mısır tanrılarından farklı olarak, GX tanrılarının birleşmiş hâlinin kartı üretilmiştir. İsmi: Armityle the Chaos Phantom

Üstelik bu kartların kullanımında herhangi bir sınır bulunmamakta. Yani destenize her birinden 3'er tane koyabilirsiniz.